Akcesoria, które rozgrzeją Twój samochód w sezonie zimowym

Warunki zimowe – śliskie, pokryte lodem drogi, szybko zapadający zmrok… Jest wiele wyzwań, jakie niesie jazda w sezonie zimowym, a obserwowanie własnego oddechu, gdy czekasz na rozmrożenie się okien każdego ranka, wcale nie pomaga

Warunki zimowe – śliskie, pokryte lodem drogi, szybko zapadający zmrok… Jest wiele wyzwań, jakie niesie jazda w sezonie zimowym, a obserwowanie własnego oddechu, gdy czekasz na rozmrożenie się okien każdego ranka, wcale nie pomaga. Jeśli nadal drżysz z zimna w momencie, w którym dojeżdżasz do pracy, rozważ dodanie tych zimowych akcesoriów do wyposażenia Twojego samochodu.

1. Zdalny pilot samochodowy

Czy nie byłoby wspaniale wskoczyć do samochodu, który jest tak ciepły, jak dom, który właśnie opuściłeś? Dzięki zdalnemu starterowi samochodowemu (wiele z nich można teraz kontrolować ze smartfona) możesz to zrobić, zapalając samochód z komfortowego miejsca wewnątrz budynku w ciągu kilku minut od planowanego wyjazdu. Nadal będziesz musiał zmieść śnieg z dachu, ale przynajmniej będziesz mógł wskoczyć do przytulnego, ciepłego wnętrza, gdy już się z tym uporasz.

2. Podgrzewany pokrowiec na kierownicę

Para skórzanych rękawiczek do jazdy zdaje egzamin, ale nieco krępuje ruchy. Zamiast tego, możesz całkowicie wyeliminować chłód z kierownicy. Zainwestuj w ogrzewane pokrowce na kierownicę samochodu. Znajdziesz je w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów, dzięki czemu znalezienie tej pasującej do wnętrza pojazdu nie powinno być trudne. Gdy zaczniesz używać tego gadżetu, już nigdy nie będziesz chciał z niego zrezygnować.

3. Odmrażacz lodu na szybach

Zamrożona przednia szyba może uniemożliwić Ci wyjazd z domu na czas. Przecież nie można jechać, jeśli nie masz dobrej widoczności. Zainwestowanie w puszkę preparatu do odmrażania przedniej szyby jest doskonałym sposobem na usunięcie lodu i uczynienie jazdy bezpieczniejszą.

Środek ten wykorzystuje specjalny płyn do szybkiego i bezpiecznego usuwania lodu z szyb przednich. Już nigdy nie będziesz musiał wychodzić wcześniej, aby usuwać warstwy lodu i śniegu za pomocą skrobaka!

4. Podgrzewanie foteli samochodowych

Jeśli Twój samochód ma skórzane lub winylowe fotele, wiesz, jak bardzo zimne stają się one zimą. Możesz temu zaradzić, wyposażając swój pojazd w zestaw ogrzewanych pokrowców na fotele. Nie tylko są one opłacalną alternatywą dla drogich, wbudowanych podgrzewanych miejsc, ale są również łatwo dostępne w wielu sklepach motoryzacyjnych i internetowych.

5. Podgrzewacze dłoni

Prowadzenie samochodu z rękawiczkami może sprawić, że twoje ręce będą ciepłe, ale dodatkowa warstwa materiału może zakłócić zdolność pewnego trzymania kierownicy. Możesz jednak zaopatrzyć się w zestaw podgrzewaczy do dłoni. Wystarczy otworzyć paczkę i przytrzymać podgrzewacze w dłoniach przez krótką chwilę. To intensywna rozgrzewka dla Twoich rąk, która pozwoli Ci na bardziej komfortową jazdę.

Pamiętaj, aby zawsze kupować oryginalne akcesoria samochodowe. Nie warto szukać tańszych zamienników i tym samym oszczędzać na bezpieczeństwie i komforcie jazdy. Odwiedź stronę www.vwuzytkowe-sklep.pl i zapoznaj się z szeroką gamą oryginalnych produktów w atrakcyjnych cenach. Przyjemnych zakupów

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*



*