CarVertical podpisuje umowę z GPSWOX

Businessman on blurred background holding 3D rendering group of blue people

W dzisiejszych czasach konsumenci są coraz bardziej świadomi i robią wszystko, by chronić swoje bezpieczeństwo. Również kupując samochody używane. Z pomocą przychodzi im coraz więcej firm.

Jedną z nich jest CarVertical. To firma, która dynamicznie się rozwija i oferuje coraz większy dostęp do różnego rodzaju informacji. Dzieje się tak, ponieważ decyduje się ona na współpracę z innymi podmiotami. Ostatnio podpisano umowę z GPSWOX. Co to oznacza dla klienta? Przekonajmy się.

Co warto wiedzieć o tych firmach?

CarVertical to firma, której celem jest zwiększenie bezpieczeństwa osób decydujących się na zakup samochodu poprzez umożliwianie dostępu do informacji na temat historii pojazdu. Obecnie firma pozwala np. na sprawdzenie informacji powiązanych z numerem VIN pojazdu. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie https://www.carvertical.com/pl/;

GPSWOX to nowoczesna firma z doświadczeniem w zakresie czujników GPS. Ich znajomość programowania, protokołów oraz najnowocześniejszych czujników GPS jest bezcennym atutem dla wzajemnego partnerstwa.Więcej informacji na temat firmy znajdziesz na http://www.gpswox.com/.

Jak ma wyglądać współdziałanie CarVertical oraz GPSWOX?

Firmy te zdecydowały się na wspólną pracę nad urządzeniem, które byłoby tanie, prywatne i bezpieczne. Co ważne, czujniki GPS, które zamierzają stworzyć współpracujące ze sobą firmy nie mają przesyłać informacji na zewnętrzne serwery ale być wirtualnymi licznikami kilometrów, w których zapisane będą wszystkie ważne informacje na temat samochodu i jego wykorzystywania.

Dlaczego zdecydowały się na współpracę?

Celem współpracy obydwóch firm ma być rejestrowanie historii pojazdu w czasie rzeczywistym oraz gromadzenie o nim informacji. Dlaczego? To bardzo proste. Przede wszystkim pomoże to właścicielowi samochodu uzyskać atrakcyjniejsze warunki ubezpieczenia – będzie mógł bowiem potwierdzić, że jeździ bezpiecznie i uważnie. To również pomoc dla osób kupujących używane auta, które będą mogły dokładnie przeanalizować historię pojazdu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


**