Garmin Zumo 660 LM z dodatkami

Profesjonaliści i kierowcy jednośladów, którzy rocznie pokonują dziesiątki i setki tysięcy kilometrów na swoich jednośladowych rumakach już zacierają ręce – oto nowa nawigacja Garmin Zumo 660 LM. Nawigacja przeznaczona jest dla motocyklistów, którzy cenią jakość, dokładność i solidne wykonanie. To wszystko oferuje Garmin Zumo 660 LM, następca modelu 550. Od daty premiery Garmin Zumo 660 LM zbiera pochlebne opinie. Potwierdzają to kolejne recenzje motocyklistów, którzy decydują się na zakup i przemierzają autostrady i boczne drogi przy pomocy tejże nawigacji.

Dużym plusem i nowością jest panoramiczny ekran dotykowy. Dość duży, jak na motocyklowe urządzenie (4,3 cala). Dzięki temu motocyklista nawet w rękawicach może ustawić nawigację lub dokonać poprawek. Jednak to nie wszystko – nawigacja ma możliwość zmiany trybu pracy. Dzięki jednej opcji możemy ustawić tryb samochodowy, motocyklowy, rowerowy i pieszy. Po wybraniu opcji, zmieniają się mapy, funkcje oraz dodatki, które przygotował Garmin Zumo 660 LM.

Mapa obejmuje całą Europę. Garmin Zumo 660 LM jest przystosowany do odbierania i przetwarzania komunikatów TCM. Dzięki temu jadąc nawet za granicą, nawigacja może odbierać komunikaty o korkach lub wypadkach i na bieżąco zmieniać trasę, aby przyspieszyć pokonanie odległości. Prócz tego, Garmin Zumo 660 LM posiada mnóstwo dodatków multimedialnych, które stanowią standard obecnych u rządzeń GPS.

Za profesjonalizm trzeba płacić – Garmin Zumo 660 LM to wydatek rzędu 2 tysięcy złotych. Fakt, że z tej nawigacji korzystają profesjonaliści tylko potwierdza, że mamy do czynienia z profesjonalnym urządzeniem dla każdego.

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


**