GPS Garmin Montana 650T

Poruszając temat nawigacji GPS często mamy na myśli urządzenie wykorzystywane w samochodzie. I rzeczywiście kierowcy samochodów chętnie korzystają z takiej nawigacji. Ale należy stwierdzić, że nawet pieszy, czy rowerzysta może kierować się za pomocą nawigacji GPS.

 

Tu można polecić urządzenie o nazwie Garmin Montana 650T. GPS-y wspomnianej firmy są dość popularnymi systemami nawigacyjnymi. Ów model posiada mnóstwo dodatkowych funkcji. Jest świetnie przystosowany do korzystania z niego na zewnątrz, ze względu na czytelny wyświetlacz, któremu nie przeszkadza nawet słońce. Ten dotykowy ekran to 4-calowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości. Zapewne zaletą jest tutaj prosty interfejs, który to pozwala na łatwą i szybką obsługę. Mamy tu do dyspozycji możliwość robienia zdjęć aparatem o rozdzielczości 5 Mpx. Co ciekawe do każdego zdjęcia można dodać znacznik geograficzny informujący o tym w jakim miejscu zostało zrobione zdjęcie. Montana 650T to również 3-osiowy kompas elektroniczny. Urządzenie posiada na tyle czuły moduł GPS, że możemy tu śmiało mówić o precyzyjnie podawanej pozycji nawet w odsłoniętych miejscach, czy nawet głębokich kanionach. Garmin Montana 650T wyposażony jest w wejście USB, czytnik kart pamięci, a także w wysokościomierz.

 

Sama nawigacja to fabrycznie załadowane mapy Polski i Europy, możliwość ściągania dodatkowych szczegółowych wykresów topograficznych, morskich i drogowych. Urządzenie świetnie współpracuje z innymi nawigacjami firmy Garmin.

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


**