Lark FreeBird oferuje dożywotnie aktualizacje map

Producenci nawigacji prześcigają się w pomysłach, aby przyciągnąć do swoich urządzeń jak najwięcej klientów. Lark postanowił wyjść naprzeciw potrzebom wielu kierowców, gwarantując do swojego modelu dożywotnią gwarancję na aktualizację map. Spotkaliśmy się z tym podczas testowania nawigacji Lark FreeBird, która kosztuje około 350 złotych.

W zestawie znaleźliśmy instrukcję, jak korzystać z programu Open Street Map. To właśnie stamtąd Lark gwarantuje możlwiość aktualizacji map takich państw: Albania , Andorra , Armenia, Azerbaijan, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia And Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France East, France North, France South, France West, Georgia, Germany East, Germany North, Germany South, Germany West, Gibraltar, Greece, Guernsey, Hungary, Iceland, Ireland, Isle Of Man, Italy, Jan Mayen, Jersey, Kosovo, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom.

 

Sprawdziliśmy mapę Polską, która w tak niskiej cenie wprawiła nas w osłupienie. Nie skłamiemy, gdy napiszemy, że to jedna z najdokładniejszych map dostępnych na rynku. W urządzeniu za 350 złotych można spodziewać się czegoś znacznie gorszego – miłe zaskoczenie i plus na konto Larka.

Sama aktualizacja przebiega sprawnie, każdy laik poradzi sobie z podłączenie, nawigacji i zmianą map. W nawigacji, którą kupiliśmy była możliwość aktualizacji tyko polskiej mapy, aczkolwiek widzieliśmy w ofercie także kupony na aktualizację wszystkich wyżej wymienionych map. W tej cenie to prawdziwa gratka.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


**