Lokalizator GPS ikol

Nie każdy zapewne słyszał o internetowym lokalizatorze GPS, który to staje się powoli coraz bardziej popularnym systemem. Konkretnie określany jest on mianem ikol. Jest to profesjonalny system odpowiadający za monitoring pojazdów. Jest to rozwiązanie online, gdzie przy pomocy konkretnej strony internetowej możemy się dowiedzieć, gdzie znajduje się nasz pojazd.

Jesteśmy przykładowo prezesem jakiejś firmy i interesuje nas jak przebiega podróż pracownika, który jest w delegacji i podróżuje służbowym samochodem. Możemy wówczas zlokalizować gdzie w danej chwili znajduje się nasz pracownik. Ale to nie wszystko. Korzystają z aplikacji ikol online można uzyskać dostęp do tak zwanych historycznych danych dotyczących naszego samochodu. Ikol pozwala nam na pełną kontrolę zużycia paliwa, przekroczenia prędkości, jest także pomocny w przypadku kradzieży auta.

Dzięki temuż lokalizatorowi GPS mamy możliwość odliczenia 100 % VAT nie tylko od ceny pojazdu, ale także kosztów za paliwo, naprawy, korzystania z myjni, czy serwisów. Ikol bowiem to także Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdów. Jak wiele daje nam taki monitoring GPS możemy się dowiedzieć, gdy przykładowo niezbędna jest nam pomoc i liczy się szybkość dotarcia na miejsce, gdzie znajduje się nasz samochód. Dzięki lokalizatorowi ikol możemy w pełni zarządzać całą flotą naszych pojazdów.

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


**