MapaMap w wersji 8.1.6

Mapamap w wersji 8.1.6 ukazała się do pobrania 10 września 2014 roku. Zostały zaktualizowane nie tylko mapy lecz także program w którym ulepszono i uproszczono niektóre funkcje.  Aktualna mapa jest oznaczona jako Q3 2014 czyli trzeci kwartał 2014 roku.

W mapie wprowadzono ponad 380 tysięcy nowych adresów, obecna ilość adresów teraz wynosi ponad 4,1 miliona. Zaktualizowano także punkty użyteczności publicznej POI.

Mapamap cieszy się coraz to większą popularności powodem jest niska cena zakupu produktu oraz późniejsze aktualizacje mapy do najnowszej wersji.

Mapamap Polski na system operacyjny windows CE kosztuje 99zł, AutoMapa jest już ponad dwukrotnie droższa bo kosztuje 229zł co na pewno zniechęca użytkowników do zakupu.

Aktualizacje Mapymap wychodzą także w miarę tanio lecz jest to zależne już od posiadanej wcześniejszej wersji którą posiadamy. Orientacyjny koszt aktualizacji to od 3050zł. Automapa ma stałą cenę aktualizacji i wynosi 79zł .

Mapamap ma obecnie promocję na mapę Europy aktualna cena w promocji wynosi 149zł co jest na prawdę bardzo dobrą ceną w porównania do AutoMapy Europy która kosztuje już 429zł. Wiele osób mówi w tej cenie to ja już kupię nową nawigację z urządzeniem !

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


**