Z Mio Spirit 697 po Europie

Mio Spirit 697

Mio to znana marka nawigacji, która cieszy się sporą popularnością. Sprzęty tej marki dzielą się na tanie i mniej wydajne oraz te profesjonale, które być może nie kosztują mało, ale rekompensują swoim działaniem każdą wydaną złotówkę. W przypadku Mio Spirit 697 po raz pierwszy mamy możliwość kupić sprzęt, który wydaje się połączeniem, niskiej ceny i profesjonalizmu firmy.

Harmonia między niską ceną i jakością? Tak, tego Mio Spirit Europe. Model ten, jak sama nazwa wskazuje cechuje się wgranymi mapami Europy, bardzo dokładnymi mapami, które pozwolą dotrzeć do każdego punktu na Starym Kontynencie.

Mio Spirit 697 to dotykowa nawigacja z ekranem 5 cali i 4 gigabajtami wbudowanej pamięci flash. Sprzęt cechuje się także pamięcią RAM o wielkości 128 Mb. Interfejs w pełni po polsku, przyjazny i szybki. Cała nawigacja wydaje się być bardzo solidna. Podczas naszych testów sprawdzaliśmy różne jej opcje – każda zdała egzamin, potwierdzając o fachowości Mio.

Na uznanie zasługują mapy. 44 państwa do bezterminowego użycia przez kierowcę. Na minus zasługuje dość skomplikowany proces aktualizacji, który wymaga rejestracji urządzenia i przejścia kłopotliwego procesu weryfikacji na stronie producenta. Dopiero wtedy mamy dostęp do aktualizacji map. W naszym odczuciu powinno być to znacznie łatwiejsze – zwłaszcza, że inne firmy wykorzystując proces aktualizacji za pomocą kilku kliknięć. Mimo to, Mio Spirit to dobry i wierny kompan podróży po Europie. W cenie 500 złotych otrzymamy nowy zestaw świetnej nawigacji Mio.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


**