Nawigacja Garmin tanim kosztem? Nowe aplikacje do smartfonów

Garmin wychodzi naprzeciw potrzebom kierowców, którzy tylko okazjonalnie chcą skorzystać z nawigacji GPS. Zakup nawet najtańszego urządzenia to koszt w granicach 200 złotych (zaś podstawowe urządzenie GPS). Garmin postanowił stworzyć aplikację do smartfonów opartych na systemie Android oraz do telefonów iPhone – wszak wielu kierowców posiada telefony nowej generacji.

Aplikacja zwie się Garmin Viago i kosztuje zaledwie 2,99 zł. Działa w trybie online, jak i offline. Jeżeli nie chcemy włączać transmisji danych (przy wyjazdach za granicę może nad to słono kosztować), wystarczy mapy pobrać do pamięci telefonu. Taka przyjemność kosztuje 30 złotych. Jeżeli natomiast mamy darmowy transfer, za jedyne 2,99 zł (koszt zakupu aplikacji) możemy uruchomić prawdziwego telefonicznego potwora nawigacji.

Garmin Viago to potężne i zaawansowane urządzenie, świetnie sprawdzi się na telefonach o nieco większej rozdzielczości. Nie brakuje mu niczego – dokładne mapy Europy, wiele opcji do wyboru, wiele tras i możliwości. Aplikacja zastępuje wiele urządzeń GPS, łącząc ich możliwości i zamykając je w urządzeniu codziennego użytku, czyli w telefonie. Jeżeli więc mamy uchwyt do telefonu zamontowany w naszym aucie – warto pomyśleć o tej aplikacji, która powoli staje się alternatywą dla niedzielnych kierowców, którzy nie potrzebują odrębnego systemu GPS w swoim aucie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


**