Nawigacja GPS Garmin Nuvi 3590

Jeżeli kierowcę interesuje nawigacja GPS będąca urządzeniem prostym w obsłudze, a znacznie rozbudowanym, pełnym dodatkowych funkcji to warto zainteresować się modelem Garmin Nuvi 3590. Tym bardziej, że cena za, to co nam oferuje ta nawigacja jest zdecydowanie przystępna.

 

Niektóre funkcje urządzenia

 

Poza podstawowymi funkcjami, takimi jak choćby mnogość map, aktualizacje, asystent pasa ruchu, czy informacje na temat natężenia ruchu Garmin Nuvi 3590 będzie nas powiadamiał o znajdujących się w pobliżu fotoradarach, a nawet o policyjnych patrolach i kontrolach ruchu. To jednak nie wszystko, gdyż ten warty około 900 złotych GPS posiada możliwość szybkiego wyszukania interesujących nas adresów, a także nazw ulic i to za pomocą funkcji głosowej. Tu jednak jest jedna uwaga: nawigacja głosowa jest w tym przypadku dostępna w języku angielskim.

Urządzenie posiada pięciocalowy ekran dotykowy, działający w dwóch położeniach. Garmin Nuvi 3590 waży 203 gramy, jego wymiary podając kolejno szerokość, wysokość, grubość to 13.8×8.7×1.3cm. Przekątna wyświetlacza to z kolei 12.7 cm. Jeżeli chodzi o baterię to mówimy tu o litowo-jonowym dodatku o czasie działania do 4 godzin. Jak każde poważne urządzenie i ta nawigacja posiada czytnik kart microSD. Tak naprawdę dostępnych aplikacji jest tu kilkadziesiąt i wielu z nich nie znajdziesz podobnych urządzeniach tego typu.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


**