Nawigacja GPS Maxcom Navi 503

Nie trzeba wydać wiele, by zaopatrzyć się w dobre urządzenie GPS. Trzeba wybrać taką nawigacje, która okaże się dla nas wystarczająco pomocna, a tak naprawdę to ewentualne koszty poniesiemy przy zakupie map, choć i tutaj należy się dobrze zapoznać z ofertami w sieci, gdzie możemy trafić na darmowe pakiety. Poza tym oczywiście większość urządzeń ma w zestawie swoje mapy.

 

Nie drogie i dobre urządzenie

 

Tu możemy za przykład podać tak zwanego dostawcę obszaru MapaMap, którego to oferta jest dostępna w niektórych GPS-ach. Jednym z nich jest tu Maxcom Navi 503. Jest to urządzenie nie drogie, a więcej w nim zalet, niż wad. Oczywistym jest, ze GPS ten posiada dotykowy ekran, a jego wielkość to 5 cali, 800 x 480 pikseli. Maxcom Navi posiada 4 GB wbudowanej pamięci, ale można ją rozbudować przy wykorzystaniu czytnika kart.

 

Nawigacja ta jest kompatybilna z wieloma mapami innych producentów na terenie Polski.

Co do specyfikacji to możemy jeszcze powiedzieć, że urządzenie pracuje w oparciu o system Microsoft Windows CE 6.0. Procesor to MStar MSB2531 800MHz. Typ pamięci to flash. Maxcom Navi 503 jest nawigacją, która posiada też Bluetooth. Urządzenie zasila litowo-jonowa bateria. Aby kupić tego GPS-a należy wydać od około 190 do 240 złotych. Oczywiście dostępna jest tu też nawigacja głosowa. Dodatkowo mamy wyjście słuchawkowe. Trzeba powiedzieć, że większość użytkowników chwali sobie to urządzenie.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


**