Nawigacja GPS Mio Spirit 480

Wielu zastanawia się jaką nawigację GPS wybrać dla siebie. Dzisiaj jest to coraz bardziej powszechne urządzenie i coraz więcej osób korzysta z niego. Głównie są to kierowcy samochodowi, ale z urządzenia takiego równie dobrze korzyść może mieć pieszy, czy rowerzysta. Funkcję taką możemy posiadać już we własnym smartfonie, ale jednak typowy samochodowy sprzęt do nawigacji przy kierowaniu pojazdem jest bardziej praktyczny i może posiadać więcej możliwości. Nasuwa się pytanie: „z jakiego urządzenia najlepiej skorzystać, skoro takich nawigacji GPS jest niezliczona ilość?”. Odpowiedzi na to pytanie tak naprawdę nie ma, ale zawsze można coś godnego uwagi polecić.

Ciekawym urządzeniem będzie tu Mio Spirit 480. Co przemawia za tą właśnie nawigacją? Szybkość planowania trasy. Jeżeli chcemy zaoszczędzić na czasie i nie kombinować przy wyszukiwaniu odpowiedniej trasy to wspomniane urządzenie znacznie ułatwi nam życie. Nawigacja wyposażona jest jedynie w 5 najważniejszych przycisków, dzięki którym łatwo ustalimy jak dotrzeć do celu podróży. Cały proces zajmie nam jedynie kilka sekund.

Główną zaletą tego GPS jest wirtualna klawiatura QuickSpell. Jest to aplikacja, za pomocą której są nam proponowane domyślnie słowa właściwe przy planowaniu podróży, co eliminuje pomyłki, do jakich możemy się przyczynić.

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


**