Nawigacja GPS Modecom FreeWay MX3HD

Wśród wartych uwagi urządzeń do nawigacji ciekawym rozwiązaniem okazuje się być Modecom serii FreeWay MX3HD. Jest to nawigacja bardzo pomocna przy jeździe po Polsce. Urządzenie wyposażono w 5-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 800×480 pikseli. Świetnym rozwiązaniem okazało się tu zainstalowanie czujnika, który automatycznie ustawia taką jasność wyświetlacza, aby wszystko było dobrze widoczne, bez względu na panujące na zewnątrz, czy to w samochodzie warunki.

O Modecom FreeWay MX3HD mówi się, że to więcej niż tylko nawigacja. Urządzenie bowiem ma wbudowany moduł Bluetooth, za pomocą którego nawigację możemy zsynchronizować ze smartfonem. Wówczas to możemy korzystać z dostępu do Internetu. Sprzęt ten wyposażono w funkcję głośnomówiącą. Ponadto wbudowano transmiter FM do odbioru muzyki. Pojemność urządzenia to 4 GB, przy czym można ją rozbudować, gdyż wbudowany slot umożliwia wykorzystanie dodatkowo kart microSD, lub micro SDHC. Niejako standardem jest tu system Windows CE 6.0. Mamy tutaj także wysokiej klasy procesor, bo takim jest bez wątpienia SiRF Atlas-V.

Za urządzenie przyjdzie nam zapłacić około 310 zł. Dodatkowo przy zakupie otrzymamy 12-miesięczną licencję Auto Mapy Polska. Nawigacją tą możemy także nabyć z Auto Mapą Europy, ale wówczas koszt będzie o jakieś 200 zł wyższy.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


**