Nawigacja GPS na telefon komórkowy

Kiedy mówimy o nawigacji mamy najczęściej na myśli urządzenie GPS, które tak naprawdę stanowi ekran dotykowy o wielkości kilku cali. Tak właśnie najczęściej jest, ale warto zwrócić uwagę na to, że można skorzystać też z telefonu komórkowego, dzisiaj mając na myśli smartfona, gdzie możemy zgrać aplikację, a tych bez wątpienia nie brakuje.

 

Satelitarna nawigacja NaviExpert

 

Świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty NaviExpert. To nic innego jak nawigacja satelitarna współpracująca z operatorami sieci GSM. Oznacza to, że możemy na nasz telefon ściągnąć aplikację GPS, pełną map i wielu przydatnych informacji dla kierowców. NaviExpert jest ofertą dostępną w sieciach Play, T-Mobile i Plus, ale możemy również skorzystać z aplikacji w wersji ogólnej, nie zależnej od operatora.

Co też oferuje nam NaviExpert? Pomijając fakt dostępu do wielu map, otrzymujemy szczegółową informację na temat korków, tego gdzie jest największe zatłoczenie, jak je ominąć i jaką trasę wybrać, by bez przeszkód dotrzeć do celu. Ponadto w ofercie mapy bazę użytecznych miejsc, takich jak stacje paliw, bankomaty, lokale gastronomiczne, kina czy teatry. NaviExpert to także możliwość wybrania takiej trasy, która pozwoli nam w jak najkrótszym czasie dotrzeć do danego punktu. Z nawigacji tej bez problemu mogą korzystać użytkownicy posiadający tak telefony z systemem Android, jak i Windows Phone.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


**