Nawigacja GPS z 7-calowym ekranem i pojemności 8 GB

Mamy tak wiele modeli nawigacji GPS, że trudno jest wybrać ta najwłaściwszą, tym bardziej, że dla jednej osoby doskonały będzie dany model, z kolei ktoś inny okaże się zwolennikiem innego urządzenia. Zatem nie zawsze należy wdawać się w spór o to, co jest najlepsze, a skupić się bardziej na jakimś dobrym urządzeniu. Takim bez wątpienia będzie nawigacja GPS 7” 8 GB.

 

Najważniejsze dane urządzenia

 

Często jest tak, że nie bez przyczyny w danym modelu podawane są jakieś liczby, wartości i nie inaczej jest w tym przypadku. Mowa bowiem tu o nawigacji, którą stanowi model o ekranie o przekątnej 7” i rozdzielczości 800×400 px. Oczywiście jeżeli już wspominamy o ekranie to jest to matryca reagująca na dotyk. Urządzenie charakteryzuje 4GB pamięci flash i 265 MB pamięci RAM. Co do procesora to jest to SIRF Atlas-VI, dual core 800MHz. Zatem urządzenie dysponuje procesorem dwurdzeniowym.

Nawigacja ta wyposażona została w port wyjścia dla słuchawek i odtwarzacz audio/wideo. Jeżeli chodzi natomiast o baterie to mamy tutaj 1500mAh. Urządzenia takie mają to do siebie, że są uniwersalne, co oznacza, że mogą być dostępne w wielu wersjach językowych. Tu można wspomnieć o dostępie do wersji angielskiej, niemieckiej, francuskiej, włoskiej, hiszpańskiej, portugalskiej, rumuńskiej, rosyjskiej, węgierskiej i w końcu polskiej.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


**