Nawigacja i Rejestrator trasy czyli BLOW 580DVR

Menu BLOW 580DVR

Dziś w nasze ręce wpadła nawigacja BLOW 580DVR nawigacja posiada także wbudowany rejestrator trasy. Podczas nagrywania obrazu rejestruje także współdłużne oraz prędkość pojazdu którą wyświetla na nagraniu. Jest to dobra funkcja lecz nie zawsze 🙂 (nie muszę pisać dlaczego).

Co można powiedzieć o urządzeniu ? Ogólnie jest spoko wykonanie i użyte materiały są na wysokim poziomie jak na chinczyka 🙂  Program AutoMapa działa na nim szybko nie ma zamulania jak ja to „mówię klikam i mam”. Na pewno przy dłuższym użytkowaniu może się zdarzyć zamulanie oraz przycinanie nawigacji.  Podobno we wszystkich modelach po pewnym czasie wyskakuje błąd związany z uruchomieniem programu nawigacyjnego AutoMapa lecz ponowna instalacja programu rozwiązuje problem.

Jakość nagrania jest wystarczająca ale na przykładowym nagraniu ciężko jest przeczytać rejestrację innych pojazdów.

Nawigacja BLOW jest praktycznie odblokowana i pozwala na wgranie innych aplikacji lub programów nawigacyjnych. Aby pod przyciskiem nawigacji uruchomiła nam się inna mapa wystarczy wejść w ustawienia i zmienić ścieżkę nawigacji.Mamy także możliwość uruchomienia „gołego” Windowsa pod przyciskiem Wince na głównym ekranie menu. Poniżej film i galeria zdjęć.

Przykładowe nagranie rejestratorem BLOW 580DVR.

Galeria zdjęć.

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


**