Nawigacja SMARTGPS SG430 PL

Na rynku istnieje tak wiele modeli nawigacji GPS, że ich mnogość może nas przyprawić o zawrót głowy. Zatem odpowiedni wybór to nie lada kłopot, tym bardziej, że każdy producent będzie zachwalał swój produkt. Spójrzmy jednak na urządzenie, za które przyjdzie nam niewiele zapłacić, a które będzie spełniać nasze oczekiwania.

 

Dane na temat nawigacji SMARTGPS SG430 PL

 

Tu warto zainteresować się nawigacją SMARTGPS SG430 PL. Jest to urządzenie wyposażone w szczegółowe mapy Polski, w oparciu o profesjonalny system nawigacyjny MapaMap TOP. Jak niejeden model i ten posiada informacje na temat rozmieszczenia fotoradarów, czy też wskaże nam miejsca punktów kontroli drogowej. Produkt posiada bezpłatną aktualizację mapy Polski. Nawigacja działa w oparciu o popularny system operacyjny Microsoft Windows CE 6.0. Pojemność nośnika to 4 GB Flash. Urządzenie posiada czytnik kart microSD do 16 GB. Co do specyfikacji należy też uwzględnić, że pamięć operacyjna modelu to 128 MB RAM.

SMARTGPS SG430 PL posiada wyświetlacz charakteryzujący się zarówno dobrą jasnością, jak i ostrością. Dodatkowo, gdy na ekran przykleimy matową folię obraz będzie czytelny nawet w słoneczne dni. Jednak tutaj warto nadmienić, że dla urządzenia dostępny jest solidny uchwyt z regulacją nachylenia. SMARTGPS to więcej niż nawigacja, gdyż istnieje tu możliwość oglądania zdjęć, słuchania muzyki, a nawet odtwarzania filmów. Wreszcie cena jest tu jednym z atutów, gdyż wystarczy wyłożyć niespełna 200 zł, by stać się posiadaczem tej nawigacji.

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


**