Nawigacja na telefon / tablet – ANDROID

Każdy kto chociaż raz był w obcym mieście stwierdził, że przydała by się nawigacja w telefonie. Są nawigacje online takie jak udostępnia Google lecz trzeba korzystać z połączenia internetowego co powoduje dodatkowe koszty chyba, że mamy pakiet internetu to nie ma problemy. Mapy Google są często aktualizowane przez co mamy zawsze aktualne plany miasta + mapa satelitarna co na pewno pomaga przy pieszych wędrówkach :). Lecz co zrobić jeśli nie mamy internetu lub mamy ale jesteśmy za granicą ?

AutoMapa Polski / Europy 1.7.4

automapa-mapa-2dAutoMapa to chyba jeden z najbardziej popularny program nawigacyjny w Polsce na urządzenia z systemem Windows CE oraz Windows XP/Vista/7/8. Przyszedł także czas na wersje na androida. Licencje na mapy są udostępniane czasowo i przedstawiają się następująco

AutoMapa Polska

7 dni w cenie 9.99 PLN
90 dni w cenie 36.99 PLN
366 dni w cenie 89,99 PLN
732 dni w cenie 149,99 PLN

AutoMapa Europe (zawiera również mapę Polski)

7 dni w cenie 16.99 PLN
90 dni w cenie 59.99 PLN
366 dni w cenie 149,99 PLN
732 dni w cenie 249,99 PLN

Po czasie wygaśnięcia mapa dalej działa lecz nie możemy wyznaczyć trasy (czyli nie będzie nas prowadzić) ale możemy przeglądać mapę (czasami i taka mapa nam się przyda)  🙂

Co dla kierowców ciężarówek ?

AutoMapa ma opcje na samochody ciężarowe … ale … właśnie. Miałem wiele opinii od użytkowników AutoMapy który jeździli samochodami ciężarowymi z ustawionym profilem (wysokości, tonaż) ale nie działało to za specjalnie AutoMapa potrafiła wydłużyć trasę nawet o 30-40km.

Jak nie AutoMapa to co ?

IGO Primo 2014Q2

igo-promo-startIGO Primo tą nazwę zna praktycznie każdy kierowca TIRa który potrzebował nawigacji 🙂 Nawigacja bardzo dobrze prowadzi, możemy sobie zdefiniować wysokość, szerokość oraz długość pojazdu jak i jego masę całkowitą i rzeczywistą. Mamy możliwość także ustawienia ładunków niebezpiecznych. Wykluczenia niektórych typów drug, gruntowe, płatne, płatne okresowo, promy. Nawigacja pozwala planować trasę i postoje po wyznaczonym czasie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


**