Samochody użytkowe dla biznesu

Nie od dzisiaj wiadomo, że niemal każdy biznes wymaga odpowiednich materiałów i środków. Niezależnie od profilu prowadzonej przez nas działalności, największe znaczenie mają środki transportu – w tym własne samochody dostawcze, które w wielu przypadkach są podstawą funkcjonowania całej firmy. Towaru musi być dostarczony do sklepu lub klienta na czas, bądź też potrzebne materiały budowlane muszą być przewiezione z hurtowni na miejsce ich wykorzystania. Ciężko sobie wyobrazić tego typu transporty przy pomocy samochodów osobowych. Na co zwrócić uwagę decydując się na zakup nowego samochodu użytkowego do naszej firmy i jaką opcje finansowania takiego zakupu wybrać, aby była ona jak najbardziej korzystna dla naszego przedsiębiorstwa?

W pierwszej kolejności należy wyraźnie podkreślić, że zakup samochodu użytkowego jest niemalże tożsamy z zakupem samochodu osobowego. O ile jeszcze kilkanaście lat temu samochody użytkowe były konstrukcjami niezwykle topornymi, których jedynym zadaniem było zarabianie na siebie i wożenie towaru, tak dzisiaj są to często samochody z dużą przestrzenią ładunkową, a zarazem oferujące wygodna podróż dla kierowcy i wszystkich pasażerów. Jednym z takich modeli jest bez wątpienia najnowszy VW furgon czyli popularny Volkswagen Transporter Furgon.

Nowy Volkswagen furgon

Samochody użytkowe marki Volkswagen mają niezwykle długą historię na motoryzacyjnych rynkach – pierwsza generacja volkswagena transportera zadebiutowała już w roku 1950, a tym samym towarzyszy nam już niemal od 70 lat! Co prawda przez ten czas VW furgon przeszedł znaczne zmiany związane ze zwiększeniem jego wymiarów, ładowności i wygody podróżowania, to jednak wciąż pozostaje samochodem typowo użytkowym i jednym z najlepszych wyborów dla biznesu.

Volkswagen furgon z salonu – finansowanie

Volkswagen furgon z salonu to niemal oczywisty wybór, jeżeli myślimy o zakupie samochodu użytkowego. Jeżeli jednak nie dysponujemy odpowiednią ilością gotówki, z powodzeniem możemy postawić na inne możliwości finansowania zakupu – począwszy od kredytu bankowego, a skończywszy na leasingu. Podejmując jednak decyzję o tego typu formach kredytowania i finansowania zakupu warto zapoznać się z ofertą nie tylko przedstawianą nam przez dealera w salonie sprzedaży, ale również na własną rękę poszukać innych ofert – chociażby w obsługującym nas banku. Nie można jednoznacznie stwierdzić, w którym przypadku oferta będzie najkorzystniejsza.

Samochód użytkowy i wygoda podróży jednocześnie

Podsumowując, nowy volkswagen furgon z salonu to połączenie samochodu użytkowego oraz wygodnego samochodu firmowego. Ze względu na jego nowoczesny kształt, a zarazem stosunkowo niewielkie gabaryty jak na auto użytkowe, z powodzeniem znajdzie on zastosowanie zarówno w małych firmach rodzinnych, jak i dużych korporacjach. Wymiary i zwrotność najnowszej odmiany transportera z pewnością docenią wszyscy Ci, którzy na co dzień muszą poruszać się w obrębie miast o zwartej zabudowie lub ograniczonej liczbie miejsc parkingowych.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


**