TomTom Go 6000 – nawigacja z najwyższej półki

Producent nawigacji samochodowej TomTom Go 6000 zachwala swój produkt, jako nawigację najwyższej jakości. Rzeczywiście model TomTom Go 6000 to nie tylko zwykłe urządzenie pokazujące drogę do celu. To produkt nowej generacji, który można nazwać asystentem jazdy. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na to, co TomTom Go 6000 oferuje swoim użytkownikom.

Najważniejsze cechy

Oczywiście wciąż najważniejszą funkcją jest tutaj pokazanie drogi do ustalonego celu. TomTom Go 6000 jest wyposażony w mapy aż 48 krajów europejskich. Dodatkowo użytkownicy tej nawigacji korzystać mogą z funkcji IQ routes, która pobiera dane dotyczące rzeczywistej prędkości na drogach od innych użytkowników. Jest to funkcja przydatna podczas szacowania czasu trwania jazdy. Oprócz tego użytkownicy nawigacji TomTom Go 6000 uzyskują dostęp do usługi TomTom Traffic, dzięki której na bieżąco otrzymują informacje dotyczące natężenia ruchu na trasie i mogą z sukcesem omijać korki.

Oczywiście to nie koniec zalet tego urządzenia. TomTom GO 6000 został wyposażony w duży, bo aż sześciocalowy, ekran dotykowy. Ponadto mamy tu do czynienia z tak zwanym asystentem pasa ruchu, który wyraźnie pokazuje, gdzie należy się ustawić, by nie minąć właściwego zjazdu czy skrzyżowania. Funkcja ta bardzo ułatwia poruszanie się po nieznanych miastach oraz przejazd przez skomplikowane skrzyżowania autostrad.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


**