TomTom Go50 – dla profesjonalistów

TomTom GO50

GPS dla profesjonalistów? Wiele osób powie tylko jedno słowo ,a raczej jedną nazwę producenta – TomTom. Chociaż na horyzoncie nawigacji GPS znajdziemy wielu producentów, to wydaje się, że TomTom razem z Mio wiodą prym. Tym razem skupmy się na nawigacji TomTom Go50.

Go50 to naszym zdaniem jeden z lepszych sprzętów procenta. Wprawdzie nie jest mega duży, ale ma swój urok i bardzo prosty interfejs, który ułatwia nawigowanie po mapie. Ponadto producent udziela na sprzęt dożywotną subskrypcję. Chodzi o aplikację TomTom Traffic via Bluetooth Smartphone.

Opisywany model w standardzie ma wgrane mapy całej Europy. Producent zadbał także o prostą aktualizację map. Co warte podkreślenia, TomTom Go50 oferuje wiele innych map z dożywotnią aktualizacją producenta. Oznacza to, że mapy nie znikną po miesiącu użytkowania (jak to bywało u innych niszowych producentów).

Sam sprzęt oferuje mnóstwo ciekawych informacji, które mogą okazać się niezbędne dla kierowcy. Aktualizacja pozycji fotoradarów, dodatkowe informacje o utrudnieniach, korkach, wypadkach – to tylko wisienka na torcie technologicznym TomTom Go50. Prócz tego, Go50 pozwala obliczyć najkrótszą trasę, wybrać filtry dotyczące drogi i ustawić widok dopasowany do preferencji kierującego. Kolejną innowacją jest system Speak and Go, który pozwala na zmianę ustawień nawigacji za pomocą mowy. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad urządzeniem nawet podczas kierowania autem.

Cena nawigacji waha się w granicach 700-800 złotych. Pozycja godna warta uwagi.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


**