Vordon – tanio i solidnie

Vordon

Tania i solidna nawigacja mało znanego producenta? Czy to nie scenariusz wejścia na minę i ciągłych problemów, które w przypadku nawigacji potrafią pokazać pazur w najmniej oczekiwanym momencie (czyli najczęściej w trasie, z dala od domu)? Nie, nie tym razem. Vordon to tania, ale solidna nawigacja, którą mieliśmy okazję przetestować.

Jednym z największych atutów nawigacji jest duży ekran. 7 cali robi wrażenie, zwłaszcza qw takiej cenie. Ponadto nawigacja echuje się wbudowana pamięcią flash wynoszącą 4 GB, procesorem 500 MHz, pamięcią RAM 128 Mb i wbudowanymi mapami Polski i Europy.

Interfejs nawigacji jest intuicyjny. Wprawdzie nie należy ona do najszybszych nawigacji, a braki w procesorze są odczuwalne – nie są na tyle problematyczne, aby całkowicie eliminowały z możliwości korzystania z tego urządzenia. Nawigacja w języku polskim, dokładne mapy Polski i nieco mniej dokładne Europy, możliwość oglądania filmów, odtwarzania muzyki lub nawet grania – to tylko poboczne atuty tego sprzętu.

W zestawie znajduje się solidne mocowanie do szyby, które ani razu podczas testów nie odpadło i nie sprawiało żadnych innych problemów.

Jak wspomnieliśmy, Vordon to tania nawigacja, która cechuje się 7 calowym ekranem HD! Mimo słabszych parametrów technicznych oferta godna polecenia dla tych, którzy chcą kupić tanią i solidną nawigację. Koszt zakupu waha się w granicach 300-400 złotych.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


**