Walka Google z piractwem – mapy do nawigacji

W internecie jest już głośno jak Google walczy z pirackimi stronami oraz portalami które umożliwiają pobieranie plików nie do końca legalnie. Ponad 100 tys kopii skasowano z portalu chomikuj.pl programu automapa  w najnowszej wersji. W komentarzach pojawiło się w takim razie ile było razy to pobrane przez użytkowników i ile stracił sam producent automapy. Według nieoficjalnych danych pliki samej automapy były pobierane 20-25 tys razy dziennie co w przełożeniu na ilość kupionych licencji wyjdzie 5 725 000 zł  ponad 5 milionów złotych.  Licząc dla Automapy Polski . Automapa 6.17 już nie będzie tak popularna na portalu chomikuj.pl ponieważ mało kto ją znajdzie w wyszukiwarce i bardzo dobrze.

Drugim popularnym polskim produktem jest Nowa MapaMap 8.1.6 która także jak automapa była bardzo często pobierana z serwisu chomikuj.pl. Ale jak to mówią piraci nie samym chomikiem człowiek żyje podobnie było z forum peb.pl na której także roiło się od nielegalnego oprogramowania.

Pamiętaj że legalnie można kupić program automapa przez stronę automapa  tam znajdziesz listę sklepów oferujących licencje.  Licencję mapamap można kupić bezpośrednio na stronie mapamap.pl

Bądź legalny nie używaj nielegalnych kopii programów nawigacyjnych !

2 komentarze do Walka Google z piractwem – mapy do nawigacji

  1. Jestes debilem jesli przenosisz pobieranie automapy z chomikuj na sprzedaz. z tych 25 tys pobierajacych moze z tysiac osob kupiloby automape. Reszta czyli 24 tysiace przerzucilaby sie na cos innego darmowego. Jest tego bez liku. Skad sie tacy idioci jak ty biora, ktoryz jak 3 letnie dziecko przyjmuje tak bzdurne porownania

    • Sam napisałeś, że „moze z tysiac osob kupiloby” czyli masz 220 000 zł 🙂 nawet dając z tego kolejne 50% które by się wahało z zakupem mapy to możesz sobie dalej obliczyć ile wyjdzie. Chciałbyś takie pieniądze zarobić w jeden dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


**